استفاده از رنگ بسته بندی را طراحی کنید

- Mar 14, 2018 -

روش رنگ باید از نکات زیر مورد توجه قرار گیرد: اول، رابطه بین رنگ و بسته بندی؛ دوم، کنتراست بین رنگ و رنگ خود. این دو نقطه کلید استفاده از رنگ هستند.

(I) مرجع

بنابراین، به عنوان رنگ و بسته بندی رابطه باید در مورد صحبت کرد؟ این است که عمدتا از طریق بسته بندی خارجی رنگ می تواند آیتم های بسته بندی داخلی را نشان می دهد و یا منعکس می کند. برای اینکه مردم به بسته بیرونی نگاه کنند، می توانند با بسته بندی داخلی درک کنند یا با آن ارتباط برقرار کنند.

از لحاظ ویژگی های عملکرد، کیک ها و کیک های شکلات معمولا از طلا و زرد کمر ساخته می شود تا احساس عطر و طعم را به وجود آورد. چای، آبجو و نوشیدنی های دیگر قرمز یا سبز است که نماد چای قوی و معطر است. آب گوجه فرنگی، آب سیب چند منظوره قرمز، متمرکز به نشان دادن ماهیت مورد.

از صنعت، طبقه بندی مواد غذایی بسته نرمال رنگ اصلی اصلی رنگ زرد، صورتی برای بیان این فرد با گرما و نزدیکی است. البته، از جمله چای، سبز، نوشیدنی، سبز و آبی، الکل، شیرینی با قرمز بزرگ، غذای کودک با شیرین، کالباس روزانه استفاده از لوازم آرایشی و رنگ آمیزی بیشتر، تنظیم تناسب وزن به افزایش، با نور، نور سبز، کم عمق آبی، قهوه ای تیره، گرم و ظریف است برای برجسته کردن twitters، کفش های لباس و کلاس کلاه با بیشتر سبز تیره، آبی تیره، قهوه ای یا خاکستری، به منظور برجسته تشکیل احساس زیبایی ظرافت.

(2) همبستگی.

(1) کنتراست استفاده از رنگ.

(2) کنتراست نور و نور (یا کنتراست عمیق و کم عمق) که در رنگ استفاده می شود نیز یکی از تکنیک های مهم تولید مثل در استفاده از رنگ بسته بندی است.

(3) نسبت استفاده از رنگ (یا اندازه) مقایسه، عمدتا در یک فرایند طراحی تصویر بسته بندی، استفاده از رنگدانه از مرکز یا تمرکز بر کنتراست تصویر، کنتراست بین مقیاس کوچک و تصاویر محدوده بزرگ است.

(4) کنتراست استفاده از رنگ.

(5) کنتراست ظریف استفاده از رنگ به طور عمده برای برجسته کردن کلمات بد و مخلوط ظرافت از آن است.

(6) کنتراست استفاده از رنگ.


یک جفت: آلبوم انجام چاپ بعدی: چاپ انواع کاغذ و استفاده مشترک

دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • کارت کریسمس شخصی
  • بهترین کارت پستالهای دلخواه
  • بلوک کاغذ برای تبادل نظر موارد
  • سیاه و سفید کاغذ بسته بندی کاغذ رول
  • CMYK چاپ چسب برچسب
  • برچسب کاغذ 3D پف کرده